Aktuality - nejdůležitější informace

Aktuality ze závodů najdete na našem Facebooku a Instagramu. Aktuality ohledně situace, tréninků a předzávodní info obrží členové mailem.


Znovuopětovné zahájení tréninků:

Dne 11. 5. 2020 byly znovu zahájeny tréninky, a to v pondělí a čtvrtek od 16:30 do 18:00 hodin všichni atleti a úterý po domluvě s trenéry mladší žactvo a starší. Tréninky probíhájí za zvýšených hygienických podmínek pod vedením trenérů. Podmínky je nutno dodržovat a respektovat. Na stadionu aktuálně může být do 100 osob. Informace o podmínkách tréninku obdržíte na místě a stávající členové byli se základními informace seznámeni emailem.

O situaci ohledně závodů vás budeme průběžně informavat. Závody byly buď zrušeny nebo přesunuty.


Z důvodu karanténích opatření jsou tréninky do odvolání zrušeny. Soustředění v Nové Včelnici je taktéž zrušeno. Děkujeme za pochopení


Aktualní informace po jednání BRS:

Tréninky budou normálně probíhat, avšak z důvodu uzavření škol budou na stadionu na sídlišti Vajgar podle běžných dnů jednotlivých skupin. Doufáme, že se s vámi uvidíme i na stadionu. Oblečení volte samozřejmě podle počasí. K diapozici budou zajisté šatny na převlečení a případně k odložení věcí. 

Děkujeme za přízeň oddílu a doufáme, že se uvidíme na trénincích. 

 

Oddíl atletiky SKOK J. Hradec. Všichni členové oddílu byli obesláni emailem s informacemi. 


Ve dnech 2. 4. až 5. 4. proběhne soustředění mladých atletů v Nové Včelnici. Podrobné informace včetně přihlášky byly zaslány na email. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se optat trenérů na tréninku nebo se obrátit na O. Kinšta. Zajištěno bude ubytování a celodenní strava. Tréninky budou několikafázové zaměřené především na zvýšení výkonosti před hlavní sezónou. Doporučujeme účast všem, kteří budou letos za oddíl závodit, aby se zúčastnili. Z řad trenérů se soustředění zúčastní B. Pivcová, M. Řepová, Z. Pech, J. Jelínek, F. Lejtnar a další 1-2 trenéři.


V sobotu 18. 1. 2020 se konaly krajské přebory staršího a mladšího žactva v hale na Strahově.

Nejvíce zazářila Žaneta Pivcová, která ovládla v osobním rekordu 12.22m kouli, Rosťa Pivec, který obsadil 4. místo ve skoku dalekém, dále pak Tereza Řádová, která byla 5. v půlce a Tereza Dočkalová, která byla 5. ve finále běhu na 60m.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu. 


Dne 2. 12. 2019 v 16:30 se uskuteční v zadní části restaurace Jiskra na sídlišti U Nádraží setkání k zakončení letošního roku. Na setkání se dozví rodiče a naši členové, co se tento rok událo, co se povedlo a celkově shrneme tento rok a nastíníme nejbližší budoucnost. Za atletický oddíl se těší všichni trenéři a vedení oddílu. 

Setkání 2019 - podrobnější informace