Léto dětí se sportem

Léto dětí se sportem je tradičním příměstským táborem v J. Hradci. Zaměřením tábora, jak již název napovídá, je sport. Děti si zde užijí pod odborným vedením zkušených vedoucích spoustu zábavy, her a soutěží i v rámci celotýdenní táborové hry.

Vyzkouší si zde tradiční sporty (např. atletika, fotbal, basketbal, florbal ...) ale i ty méně známé a netradiční (kuželky, pétanque, střelba ze vzduchové pušky, jízda na koni, vodní lyžování, discgolf ...). Pro děti je zajištěn program od 8:00 do 16:00, denně od pondělí do pátku na turnusech během letních prázdnin. Pro děti je zajištěn v rámci programu oběd a odpolední svačina.

 

Rodiče mohou přihlásit děti od 5-ti do 15-ti let na libovolný počet turnusů, nebo i na jednotlivé dny (cena 340Kč/den).

Sportovní program probíhá na sportovištích v J. Hradci a blízkém okolí. Pro děti jsou připraveny nejen sportovní aktivity, ale i výtvarné a estetické soutěže. Po ukončení každého z turnusů obdrží účastníci pamětní listy s fotografií oddílu a dále během následujícího týdne také fotografie z celého turnusnu, prostřednictvím emailu s odkazem, kde fotky naleznou.

 

Podrobné informace obrdží rodiče po odevzdání přihlášky. Přihlášky naleznete v sekci Turnusy

V tuto chvíli nejsou vypsány termíny pro rok 2021.

Pokud by byl nějaký problém s funkčností odkazu, obraťte se prosím na pana Lejtnara (správce našich webů) na adrese flejtnar12@gmail.com a pokusí se vám poradit, případně vám zašle odkaz znovu či ověří jeho funkčnost.