Léto dětí se sportem

P1080017.JPGP1060431.JPG

P1050936.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Léto dětí se sportem je tradičním příměstským táborem v J. Hradci. Zaměřením tábora, jak již název napovídá, je sport. Děti si zde užijí pod odborným vedením zkušených vedoucích spoustu zábavy, her a soutěží i v rámci celotýdenní táborové hry.

Vyzkouší si zde tradiční sporty (např. atletika, fotbal, basketbal, florbal ...) ale i ty méně známé a netradiční (kuželky, pétanque, střelba ze vzduchové pušky, jízda na koni, jízda na dračí lodi, discgolf ...). Pro děti je zajištěn program od 8:00 do 16:00, denně od pondělí do pátku na turnusech během letních prázdnin. Pro děti je zajištěn v rámci programu oběd a odpolední svačina (dopolední svačinu dětem zajišťují rodiče podle jejich zvyklostí).

 

Rodiče mohou přihlásit děti od 5-ti do 15-ti let na libovolný počet turnusů, nebo i na jednotlivé dny (cena 400 Kč/den).

Sportovní program probíhá na sportovištích v J. Hradci a blízkém okolí (Tyršův stadion, tělocvična Slovanu, park pod gymnáziem, střelnice v Dolním Skrýchově, stáj na Dvorečku, Městská plovárna, kuželna Slovanu ...). Pro děti jsou připraveny nejen sportovní aktivity, ale i výtvarné a estetické soutěže. Po ukončení každého z turnusů obdrží účastníci pamětní listy s fotografií oddílu a dále během následujícího týdne také fotografie z celého turnusnu, prostřednictvím emailu s odkazem, kde fotky naleznou.

 

Podrobné informace k průběhu týdne a co si vzít s sebou naleznete v průkazu účastníka (dole na stránce ke stažení). Přihlášku naleznete v sekci Turnusy, nebo můžete využít tento formulář: Přihláška LDsS a Tokániště. Na uvedený email ve formuláři Vám bude zasláno pdf vyhotovení přihlášky (panem F. Lejtnarem), podrobné informace k Tokáništi obdržíte posléze od pana Kinšta. Případné další dotazy směřujte na pana Kinšta. V online přihlášce se lze nyní přihlašovat na jednotlivé dny, a to tak, že zaškrtnete vybraný týden a do poznámky pod tím napíšete, které dny se zúčastníte (cena za jeden dej je 400 Kč, cena Vám přijde emailem).

 

V letošním roce 2023 pořádáme celkem 6 trunusů Léta dětí se sportem a po delší pauze i jeden trunus pobytového tábora na Tokáništi.

 

Pobytový tábor na Tokáništi je pro děti od 7 let na základně DDM JH v lesích u Tokániště. Je zaměřen na pobyt v přírodě, tábornickým dovednostem, doplněný o řadu her a činností. Ubytování je ve stanech s podsadou ve vlastním spacím pytli.

IMG_20200713_141210.jpgP1080657.JPGP1060871.JPGIMG_20200713_105535.jpgP1060469.JPG

 

Léto dětí se sportem:

 Turnusy na rok 2024 budou zveřejněny v první čtvrtině roku 2024.

 

Informace a průkazku účastníka si stáhněte zde.

 

LT Střelnice na Tokáništi

Termín pro rok 2024 bude zveřejněn v první čtvrtině roku 2024.

 

 

Pokud by byl nějaký problém s funkčností odkazu, obraťte se prosím na pana Lejtnara (správce našich webů) na adrese flejtnar12@gmail.com, odešle vám přihlášku emailem.