Termínovka

Nadcházející akce a závody:

22. 2. 2020 (sobota) - HKP mladšího žactva a přípravek ve vícebojích - Praha, Strahov /zajišťuje TJ VS Tábor/

 

Hlavní sezóna

21. 3. 2020 (sobota) - KP v přespolním běhu všech kategorií - Tábor /zajišťuje TJ VS Tábor/

19. 4. 2020 (neděle) - KP - běh kolem Hluboké na 25km /KINCB/

1. 5. 2020 (pátek, svátek) - Jarní Atletický Jindřicháč - Jindřichův Hradec /zajišťuje SKOK J. Hradec/

2. a 3. 5. 2020 (sobota, neděle) - KP jednotlivců ve vícebojích můžu, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva - Nová Včelnice /zajišťuje TJ Nová Včelnice/

8. 5. 2020 - 1. kolo OMD Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - Karlovy Vary /Karlovy Vary/

9. (10.??) 5. 2020 (sobota, neděle??) - 1. kolo KPD staršího žactva - České Budějovice /zajišťuje TJ SOKOL České Budějovice/

15. 5. 2020 od 16 hodin (pátek) - 1. kolo KPD přípravky sk.2 - Jindřichův Hradec /zajišťuje SKOK J. Hradec/

16. 5. 2020 (sobota) - 1. kolo KPD mladšího žactva, mužů a žen - Písek /zajišťuje Atletika Písek/

23. 5. 2020 (sobota) - Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje můžu, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - Sušice /PKAS - Sušice/

24. 5. 2020 (neděle) - Mezikrajové utkání družstev staršího žactva

30. 5. 2020 - Mattoni půlmaraton CB

31. 5. 2020 (neděle) - KPJ mladšího žactva - Veselí nad Lužnicí /zajišťuje TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí/

6. 6. 2020 (sobota) - MU ČR, SR, Maďarsko, Polsko, Slovinsko do 19 let - Polsko

7. 6. 2020 (neděle) - KPJ přípravek a staršího žactva - České Budějovice /zajišťuje TJ SOKOL České Budějovice/

12. 6. 2020 od 16 hodin (pátek) - KPD přípravky sk.2 - Veselí nad Lužnicí /zajišťuje TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí/

14. 6. 2020 (neděle) - 2. kolo KPD mladšího žactva, mužů a žen - Nová Včelnice /zajišťuje TJ Nová Včelnice/

20. 6. 2020 (sobota) - 2. kolo KPD staršího žactva - České Budějovice /zajišťuje SK 4 Dvory České Budějovice/

20. a 21. 6. 2020 (sobota a neděle) - MČR juniorů a dorostu - Ostrava

27. a 28. 6. 2020 (sobota a neděle) - MČR mužů a žen - Plzeň

4. 7. 2020 (sobota) - MU ČR, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko do 17 let - Zlín

31. 7. - 9. 8. 2020 - OLYMPIJSKÉ HRY - Tokio

 

30. 8. 2020 - 2. kolo OMD Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - České Budějovice /Sokol ČB/

5. 9. 2020 (sobota) - 3. kolo KPD staršího žactva a finále KPD přípravek - České Budějovice, stadion Sokol /zajišťuje SK 4 Dvory České Budějovice/

13. 9. 2020 (neděle) - 3. kolo KPD mužů, žen a mladšího žactva - Nová Včelnice /zajišťuje TJ Nová Včelnice/

19. 9. 2020 (sobota) - KPJ ve vícebojích mladšího žactva a přípravek - Veselí nad Lužnicí /zajišťuje TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí)

19. a 20. 9. 2020 (sobota, neděle) - Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze - Třinec /zajišťuje TJ TŽ Třinec/

28. 9. 2020 (pondělí, svátek) - Podzimní Atletický Jindřicháč a memoriál Karla Koláře - Jindřichův Hradec /zajišťuje SKOK J. Hradec/

31. 10. 2020 (sobota) - KP v půlmaratonu - Kardašova Řečice /JH klub maratonců/