Závody

Náš oddíl se účastní každoročně Krajských přeborů družstev (KPD) a to v kategorii přípravek, mladšího a staršího žactva, mužů a žen.

Naši dorostenci, dorostenky, junioři a juniorky hostují při Otevřeném mistrovství družstev (OMD) ve větších oddílech (např. TJ VS Tábor nebo Sokol ČB).

 

Samozřejmostí je účast na Krajských přeborech jednotlivců (KPJ) a Otevřených mistrovstvích jednotlivců (OMJ) Jihočeského, Západočeského a Karlovarského kraje.

 

Náš oddíl má také zastoupení naší talentované mládeže na Mistrovství ČR (MČR), Letní olympiádě dětí a mládeže (LODM), European kids athletics games (EKAG), mezistátních soutěží a dalších akcí.

 

Jako oddíl pořádáme pro všechny věkové skupiny atletické závody pro širokou veřejnost - na jaře Atletický Jindřicháč a na podzim Memoriál Karla Koláře.

Jsme pořadateli krajských soutěží družstev a jiných mistrovských soutěží.

Dále pořádáme okresní kola školních soutěží jako je například Středoškolský atletický pohár (SAP), Pohár rozhlasu (PR) a nebo Štafetový pohár (ŠP).

 

V letošním roce máme v krajském přeboru přihlášená tato družstva: přípravek (2), mladších žáků, mladších žákyň, starších žáků, starších žákyň, mužů a žen.

 

Přejeme si, aby co nejvíce našich členů kteří mohou závodit, aby náš oddíl reprezentovalo na soutěžích a děkujeme rodičům, že uzpůsobují své programy vzhledem k ohlášeným termínům závodů.

Termínovou listinu se závody naleznete v kartě Atletika v sekci Termínovka. Aktuální dění po závodech najdete na našem Facebooku a Instagramu.